Denna bostad är såld Visa alla bilder

Sekelskiftespärla på Vanadisvägen 25 – Charm och funktion i perfekt harmoni!

Välkommen till denna otroligt välplanerade och stilfulla etta om 32 kvm, belägen högt upp i huset på våning 4 – självklart med hiss! Här bor du i en sekelskiftesfastighet med bevarade originaldetaljer som högt i tak, vackra snickerier, stuckaturer och stora fönster som släpper in ett generöst ljusflöde.

Lägenheten är en dröm för såväl förstagångsköparen som övernattaren eller studenten – med smart planerad yta, plats för både säng, soffa och matbord samt gott om förvaring. Köket är stilrent och funktionellt, och badrummet fräscht och helkaklat.

Läget på Vanadisvägen är oslagbart – med närhet till Odenplan, Hagaparken och utmärkta kommunikationer runt hörnet. Ett perfekt boende för dig som vill kombinera charm, komfort och citypuls!

-Sekelskiftescharm
-Högt upp i huset
-Fantastiskt ljusinsläpp
-Välskött förening
Central adress med lugnt läge

Missa inte chansen – det här är en bostad som måste upplevas på plats!

Såld

Vanadisvägen 25, 4tr

3 750 000 kr (slutpris)
Antal rum
1 rum
Boarea
32 kvm
Område
Vasastan
Bostadstyp
Lägenhet
Våningsplan
Våning 4 av 5. Hiss finns.
Månadsavgift
2 433 kr/mån
Charlotta Blick Ansvarig mäklare [email protected] 072-388 24 20
Alicia Edelman

Inspireras av våra hem